581 059
haseł w LEXIC.PL
do Waszej dyspozycji!
 
 

Wielki Leksykon Krzyżówkowy

 
Logo LEXIC
 
Sprzedaż LEXIC.pl
 
 
jak wpisywać hasła?

 
Reklama

Redakcja Lexic.pl proponuje reklamowe zaistnienie na naszym portalu, na stronie głównej i jego podstronach. Portal Lexic.pl z założenia jest odwiedzany przez miłośników rozrywek umysłowych. Zarówno przez osoby układające, jak i namiętnie rozwiązujące zadania szaradziarskie. Lexic.pl to największy polskojęzyczny zbiór haseł i ich objaśnień, używanych przez krzyżówkowiczów. Średni czas pobytu na portalu wynosi ponad 16 minut, co potwierdza, iż wchodzenie na nasz portal jest świadome a długa obecność na lexic.pl pozwala na opatrzenie się z reklamą. Obecnie portal zawiera ponad 300 tys. haseł bazowych, co stanowi o jego niekwestionowanym prymacie wśród portali leksykonowych. Każdy chętny może też u nas pobawić się intelektualnie, rozwiązując krzyżówkę miesiąca i wysyłając rozwiązanie na nasz adres. Co miesiąc rozlosowujemy spośród nadesłanych odpowiedzi ciekawe nagrody.

Przygotowujemy się do wydania książkowej wersji Lexic.pl dla koneserów. Prowadzimy także niezależne czynności wstępne do wydania Lexic.pl na płycie CD, z możliwością zakupu bezpośrednio z portalu, aby udostępnić korzystanie z zasobów naszej bazy bez potrzeby podłączenia do internetu.

Na chwilę obecną z Lexic.pl korzysta codziennie kilkaset osób (kilka tysięcy nowych IP co miesiąc), portal ma każdego dnia przynajmniej 10 tys. odsłon, (ze stanem na początek stycznia 2010) i krzywa odwiedzin stale rośnie, co potwierdzają statystyki Google, którymi służymy każdemu zainteresowanemu.

Zapraszamy wszystkich chętnych do zaistnienia na Lexic.pl. Możliwości umieszczenia reklamy czy zafunkcjonowania w inny sposób, jest bardzo dużo. Każdemu, kto będzie zainteresowany współpracą, zaproponujemy godne, i odpowiadające obu stronom, jej warunki. Bierzemy także pod uwagę przyjęcie pomocy zewnętrznej przy wydaniu pozycji drukowanych czy elektronicznych.

W przypadku wstępnego zainteresowania nawiązaniem współpracy, z przyjemnością prześlemy materiały informacyjne, statystyki, czy dane techniczne. Z wszelkimi pytaniami, kwestiami technicznymi dot. parametrów technicznych czy sugestiami prosimy zwracać się drogą mailową na adres: m.stachowski@lexic.pl

Serdecznie pozdrawiamy!

 
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu.
 
 
Partnerzy
 
 
Wielki Leksykon Krzyżówkowy LEXIC.pl leksykon online. Hasła krzyżówkowe. Wielki Leksykon Krzyżówkowy online. Największa polska baza słów i objaśnień niezbędnych do rozwiązywania krzyżówek. Megatezaurus. Mega tezaurus. Antologia krzyżówkowicza. Słownik krzyżówkowicza. Antologia Polskiej Krzyżówki. Hasła do krzyżówek, zbiór haseł i opisów krzyżówkowych. LEXIC.pl e-book ebook. Największy polski zbiór praktycznych haseł i opisów używanych przy układaniu i rozwiązywaniu krzyżówek. Wielki tezaurus. Krzyżówka miesiąca. Hasła krzyżówek. Krzyżówek. Krzyżówki firmowe. Krzyżówki reklamowe. Krzyżówki na zamówienie. Zadania logiczne na zamówienie. Synonimy i wyrazy bliskoznaczne. Największy Słownik synonimów. Słownik wyrazów bliskoznacznych. Wielki słownik krzyżówkowicza. Almanach polskiej krzyżówki. Pierwsza książka. Debiut literacki. Jak wydać książkę. Wydawnictwo. Napisałeś książkę pomożemy wydać.